Website Manager

CLUB ALUMNI

Join us on our SJEB Alumni page on Facebook.
Alumni who graduated from the club or played 3 season with SJEB Rush.

02/03 Boys - Class of 2021
Michael Donaghy III - Widener
Aiden Sommers - West Chester University
Tyler Guadagno Wilmington University
Andrew Grunwald Delaware Valley University
Anthony Carpinella Neumann University
Kevin Sousa Rosemont College
Ian Bialy Rutgers Camden
Liam Lamaina Rowan College of Gloucester County

02/03 Girls - Class of 2021
Amanda Attanasi James Madison University
Gianna Bucs Wilmington University
Sarah Bergan Rowan University
Rebecca Casper Holy Family University
Trista Cleaves Sweet Briar College
Mackenzie Clement Duquesne University
Gabbi Corchiani Wilmington University
Sydney Corbett St Francis University
Abbie D'Ambra Holy Family University
Serena D'Anna Palm Beach Atlantic University
Kylie Daigle - Rutgers University
McKenna Dalfonso Elon University
Janelle Deveney Towson University
Paige Dooley Drew University
Jillian Drumm La Salle University
Sydney Farnham Harvard University
Brooke Foster Bloomsburg University
Alivia Gallardo Bloomsburg University
Julia Gehring East Stroudsburg University
Meghan Guarente New Hampshire University
Samantha Judge Lehigh University
Kari Kammeyer Cedarville University
Meghan Kryjer Rowan University 
Jasmine Leclair Wilmington University 
Elizabeth Leonard Eastern University
Ciara Minkel Widener University
Alyssa Monti Rutgers-Camden University
Madilyn Mortelliti Arcadia University
Alexis Murphy Saint Francis University
Breana Parkinson Georgian Court University
Gabriella Parkinson Georgian Court University
Jenna Peel Rutgers-Camden University
Adrianna Pepe UMBC 
Carly Reighard Jefferson University
Rachel Robichaud TCNJ
Michaela Salvati Lafayette College
Natalie Schooley East Stroudsburg University
Faith Slimmer College of Charleston
Audrey Shuff West Virginia Weslyan University
Arianna Sparrow Monmouth University 
Danielle Stuart Saint Joseph's University
Erin Sullenberger Boston University
Madelyn Tursi - Shippensburg University
Olivia Vircella - La Salle University 

01/02 Boys - Class of 2020
Tanroop Sandhu - Arcadia University
Aidan Burns - Kenyon College
Charlie McCormick - Lebanon Valley College
Kyle Bartleson - St. Joseph's University
Casey Burhanna - NJIT
Kevin Donahue - Lebanon Valley College
Aidan Giquinto - Gettysburg College
James Endicott - Hood College
Michael DeCosta - Rowan University
Junior Collins - St. Joseph's University
Jeff Castro - Goucher College/Rochester Institute of Technology
Kevin Witoski - Widener University
Eddie Grant - Lafayette College 
Zachary Moore - UMBC 
Eric Alves - Penn State Harrisburg
Mike Giardinelli - Rowan  
Adam Saladino - US Coast Guard Academy
Evan Gromen - University of Delaware
01/02 Girls - Class of 2020
Emma Bitar - NJIT
Giovanna Castorina - La Salle University 
Julianna D'Onofrio - James Madison University
McKenna Dalfonso - Elon University
Francesca DiColandrea - Rowan University
Alyssa Gargiulo - La Salle University 
Chloe Khelil - St Joseph University 
Sarah McConnon - Saint Francis University
Claire Mulholland - Scranton University
Vanessa Rodriguez - Iona College
Angelina Schilling - Youngstown State University 
Rachel Simpson - University of Delaware
Colleen Simpson - University of Alabama
Rebecca Winslow - Monmouth University 
Brianna Wons - Duquesne University
Sara Brocious - Rutgers University
Olivia Kedzoria - Montclair University
Stephanie Martelli - Campbell University
Jordan Siok - Catholic University
Maya Olimpio - Catholic University
Miranda Meehan - Delaware Valley University 
Madison Maxwell - Drexel University
Delaney Lappin - Drexel University
Stephanie Scarduzio - Goldey-Beacom College
Isabella Rossetti - Kutztown University
Brianna Russo - Monmouth University
Hannah Patrignani - Rowan University
Megan Ryan - Rutgers University Camden
Ariana Jones - TCNJ
Kylie Brown - West Chester University
Siearra Stichler - Wilmington University
Renna Manno - Rowan University - DIII
Hailey Theil - Kutztown University - DII
Hailey Gould - Rutgers Camden University- DIII
Sydney Corbett - St Francis University - DI
Alivia Gallardo - Bryant University - DI
Carly Reighard - Thomas Jefferson University - DII
Alexa Endres - Temple University - DI
Kiley Endres - East Carolina State University - DI
Megan Mccully - 
Alicia Jones -
Madeline Daecher -
Samantha Gurcsik -
Olivia Alves - 
Hannah Keane - 
00/01 Boys - Class of 2019
Luke Archibald  - Erskine College - DII
Preston Beasley - Westchester University DII
Tyler Booker - Harvard University - DI
Brandon Deluca - Wilkes University - DIII
Owen Elliott - Penn State University DI 
Dylan Faracchio - University of Tampa - DII
Justin Giordano - Mt Saint Marys
Chris Jackson - Monmouth University
Frankie Knapp - Neumann University - DIII
Hunter Ludwick - Rutgers-Camden University DIII
Kyle Norton - Rutgers-Camden University DIII
Connor Owens - Neumann University - DIII
Connor  Rink - Rowan College Gloucester County
Jack Sarkos - Lehigh University DI
Michael Torres - Syracuse University - DI
Chayse Rand - Berkeley College - DII
Nathan Ekpo - Undecided
Thomas Swider - Undecided
Mitchell  Tippin - Undecided
Philip Varner - Undecided
Chris  Williams - Undecided
00/01 Girls - Class of 2019
Madison Bee - Temple University - DI
Lauren Bone - Rutgers Camden - DIII
Julianna Capano - Rowan University - DIII
Payton Cole - Jefferson University - DII
Milana D'Ambra - Temple University - DI
Samantha Emmi - Wilmington University - DII
Julia  Evernham - Monmouth University - DI
Isabella Fiorenza - Millersville University - DII
Leah Giles - La Salle University - DI
Rachel Hollywood - University of New Hampshire - DI
Amber Houser  - Eastern University - DIII
Korrey Howdyshell - Kean University - DIII
Grace Kenville - Philadelphia University - DII
Chloe Khelil - St Joseph's University - DI 
Cameron Morgan - Monmouth University - DI
Natasha Munro - UMBC - DI
Christine  Napoli- St Bonaventure University - DI
Maddy Ogden - Monmouth University - DI
Sara Beidleman - Villanova University - DI
Morgan Ostermueller  - Rowan University - DIII
Jordyn Price - Wagner University - DI
Tori Rolls - Montclair State University - DIII
Alexandra Schaffer - Boston University - DI
Veronica Schaffer - Boston University - DI
Jordynn Stallard - La Salle University - DI
Devin Sullivan - Jefferson University - DII
Isabel Kuzy - Drexel University - DI
Olivia Hansen - Monmouth University - DI
Megan Moore - Undecided
Autumn Crawford - Undecided
Jenna Carter - Undecided
99/00 Boys - Class of 2018
Tommy Anselmi  -  Delaware State University
Jonathan Burlingame -  Immaculata University
Tommy Anselmi  -  Delaware University
Jonathan Block  -  Rowan University
Jason Arakelian - Rowan Gloucester County
Preston Baughman  - Penn State Berks
Justin Bilderback  -  Wilkes University
Brad Bischoff  - Manhattanville College
Bryce Bovell  -  Stockton University
Billy Bruno  -  Uncommitted
Ryan Cruise   - Stevenson University
Farris El-Taher  - Rowan Gloucester County
Pedro Flor  -  Shenandoah University
Vilbert Fortulus  -  Stockton University
Zachary Garcia  -  Cabrini University
Brady Hochman  -  Millersville University
Andrew Jarret  -  US Naval Academy
Patrick Kavanagh  -  Uncommitted
Jeffrey  Kincaid  -  Rowan University
Vincent Lamina  -  Roanoke University
Zachary Malcolm   - Immaculata University
Matthew McNutt  -  Uncommitted
Harmon Nuss  -  Rowan University
Austin Ogren -   Rowan University
Matt Pattison  -  Randolph Macon College
Declan Riddell  -  Rowan University
Jared Schultes  -  Penn State University Park
Dom Spinuzza   - Hood College
Logan Stafford   - Arcadia Univeristy
Josh Stricken  -  William Patterson University
Brian Tierney  -  NC State
Sinan Tuzcu  -  Rutgers-Camden University
Rome Young  -  Manhattan University
99/00 Girls - Class of 2018 
Ashley Armanini  -  Thomas Jefferson University
Madison Batra  -  Penn State University
Viviana Caiman   -  Wilmington University
Olivia DeCaro  -  Wilmington University
Katherine Field -   Misericordia University
Kayla Grossman  -  Rochester Institute of Technology
Mia Lugiano  -  East Stroudsburg University
Tallulah Manalo-LaManna -  Loyola University Maryland
Gabrielle Marra  -  Jefferson University
Cassidy McErlain  -  Wilmington University
Julia Michael  -  Penn State University
Rylee Milligan -   Penn State Berks
Angelina Mowad   - Penn State University
Lauren Murray  -  Wilmington University
Alyssa Nazarok  -  Shepherd University
Natalie Pantaloon  -  Drexel University
Stefania Piantadosi  -  Binghamton University
Caroline Rockhill   - Thomas Jefferson University
Hannah Sareyka  -  Cedarville University
Sophia Spading    -Rutgers Camden University
Olivia Spector  -  Rennselear Polytechnic Institute
Hailey  Valence  -  Wilmington University
Morgan Van Dexter  -  Drexel University
Lauren  Wahl  -  Wilmington University
Abby Ward  -  Drexel University
Sydney Williams   - Thomas Jefferson Univ
Breanna Winder  -  Misericordia University
98/99 Boys - Class of 2017
Jacob Ayoub - St Joes University
Mason Bitar - Lehigh University
DJ Briggs - Ursinus College
Mitchell Brown - University of Rhode Island
Konstantino Dambalas - Rutgers Camden University
Jacob DeBroekert - Gwynedd Mercy
Ryan Dudek - Kings College
Matthew Fahey - Rowan University
Jacob Fulton - Rutgers Camden University
Nicholas Giangiulio - Mesericordia University
Max Jacobs - Tufts University
Irfan Jamil - Johns Hopkins University
Jay Jennings - LaSalle University
Alexander Levie - Northeastern University
Nicholas Levie - Northeastern University
Hunter Steele - Undecided
Ethan Mueller - Rutgers Camden University
Sean Murray - Franklin and Marshall
Peter O'Connor - Cabrini University
Miguel Oleaga - East Carolina University
Tommy Perrotta - DeSales University
Robert Sparrow - Shaw University
John Weeast - York College of PA
Conrad Williams - University of Rhode Island
Gregg Williams - Rutgers University - Camden
Pedro Flor - Rider University
Anthony Sulvetta - Ursinus College
Xavier Wilson - Georgia Court University
98/99 Girls - Class of 2017
Nayla Abney - Caltech - Pasadena
Natalie Acker - TCNJ
Shannon Ahern - Rowan University
Oonagh Breen - Moravian College
Hanna Dowd - Undecided
Gabrielle Fanfarillo - Chestnut Hill College
Daryan Fennal - Wilmington University
Abigail Fenton - Widener University
Amanda Fox - Roanoke College
Bridget Heist - Stevenson University
Mackenzie Hoffman - Mackenzie Hoffman
Alexis Johnson - Wilmington University
Taylor Koester - Campbell University
Alea Krouse - Philadelphia University
Cristina Laudisio - Marywood University
Lauren Lightcap - Rosemont College
Megan Lord - Gloucester County College
Sophia Marrone - Ithaca College
Alyssa Nanni - TCNJ
Karissa Paglione - Stevenson University
Sarah Patrignani - Philadelphia University
Sarah Pellegrino - Penn State University
Megan Reardigan - Dusqueene University
Chloe Schappell - Keane University
Leah Schneidereit - Undecided
Madison Shelly - The Catholic University of America  
Jada Simon - Wesley College
Alexa Smith - Montclair State University
Kara Staudenmayer - Richard Stockton College
Camryn Tirado - St Francis University
Lauren Twaddell - Richard Stockton College
Lyndsey Vito - Rowan University
Madison Walenda - Tulane University
Anna Yannessa - Undecided
97/98 Boys - Class of 2016
Pierce Adams - Burlington County Community College
Christian Bik - Richard Stockton College (DIII)
Jesus Cardenas - Rutgers University 
Tim Cain - Rowan University (DIII)
George Charablilidis - Lycoming Colllege (DIII)
Ben Clark - Harvaford College (DIII)
Alex Clark - Harvaford College (DIII)
Ben Cochran - St Joes University (DI)
Christian D’Ascenzo - Ursinus College (DIII)
Jake Eger - Richard Stockton College (DIII)
Harrison Faulseit - Arcadia University (DIII)
Quinn Grossman - Bucknell University
Zack Goldberg - Temple University
Harrison Inglis - Elizabethtown College (DIII)
Jordan Ingram - Florida Gulf State University (DI)
Chris Kobsar - Rutgers Camden University (DIII)
Mario LaMorte - Rutgers Camden University (DIII)
Mario Mandescu - Rutgers Camden University (DIII)
Eamon McCarren - Bowling Green State University
Ryan McGlynn - Loyola University Maryland
Justin McCarthy - Burlington Coutny C.C. 
Oumar Sylla - Rutgers Camden University (DIII)
Geoff Schaefer - Monmouth University (DI)
William Stewart - East Stroudsburg University (DII)
Trevon Still - Villanova University
Chris Theis - St Joes University (DI)
Vivek Trivedy - Princeton University (DIII)
Gus Valeriano - California University of PA (DII)
Thomas Vieyra - Williamson College of the Trades (DIII)
Nate Weaver - Gordon College (DIII)
Harrison Williams - University of Arizona
Harrison Wenzel - Union College (DIII)
Matt Wolf - Rowan University (DIII)
97/98 Girls - Class of 2016
Taylor Brady - Shippensburg University (DII)
Gabby Bruno - DeSales University (DIII)
Spencer Campbell - James Madison University (DI)
Kylie D'Ambra - St Joes University (DI)
Vanessa Earley - Keane University (DIII)
Gabrielle Giacobbe - Rowan University (DIII)
Chelsea Fadio - Kutztown University (DIII)
Kaylee Frapaul - Penn State - Berks (DIII)
Jada Fields - Philadelphia University (D2)
Emily Frazee - Richard Stockton College (DIII)
Delhi Fynes - Philadelphia University (DIII)
Alexa Karakitsios - Philadelphia University (DII)
Payton Langerholm - Rowan University (DIII)
Elisabeth Legge - Drew University (DIII)
Gianna Morrone - Philadelphia University (DII)
Francesca Neuman - James Madison University (DI)
Erin Sullivan - Philadelphia University (DII)
Alyssa Torres - Rosemont College (DIII)
MaryKate Ulmer - Philadelphia University (DII)
Robin Young - Kutztown University (DII)
96/97 Boys - Class of 2015
Andrew Blade - Shippensburg University (DII)
Billy Walenda - Eastern University (DIII)
Erik Webster - Kings College 
Kyle Lochbihler - St Josephs University (DI)
Kyle Sullivan- Arcadia University (DIII)
Marc Acchitelli - Shippensburg University (DII)
Matthew Giangiulio - Kings College 
Michael White - West Chester University (DII)
Ryan Beebe - Rutgers University
Phillip Mastoridis - Rowan University (DIII)
Thomas Brady - University of Pennsylvania
Zachary Jung - Drexel University
96/97 Girls - Class of 2015
Alexis Tunney - Albright College (DIII) - Pre-Med
Arden Sulit - Mt St. Marys (DIII) - Biology
Cathryn McCarry - Rowan University (DIII) - Physical Therapy
Cheyenne Zube - Kean University (DIII) - Physical Therapy
Elizabeth Fenton - Salisbury (DIII) - Exercise Science
Erica Monte Carlo - Kutztown University (DII) - Undecided
Karissa BourBeau - Wagner College (DIII) - Physicians Assistant
Marissa Pagano - Stockton College (DIII) - Undecided
Nicole Zasso - West Chester University (DII)
Sarah Bresna - Pace University (DIII) - Nursing
Sydney Coleman - Widener University (DIII)  - Nursing
Melissa Peel - Rutgers Camden (DIII)
Payton Goad - Syracuse University
95/96 Boys - Class of 2014
David Armbruster - William Patterson University (DIII)
Nick Auleta - Richard Stockton College (DIII)
Colin Andrews - NC State University
Jake Bleyhl - NJIT (DI)
Joseph Fiore - Cabrini College (DIII)
Ben Gialoreto - Rutgers Camden University (DIII)
Matthew Gooden - Rutgers New Brunswick 
Chris Huster - Rowan University
Tyler Jones - Chestnut Hill (D2)
Stephen Karakitsios - Rutgers Camden University (D3)
Ryan Kelly - Villanova University
John Magrino - Richard Stockton College
Vinny Palmucci - Rowan University (DIII)
Keith Santini - Rowan University (DIII)
Alec Sery - University of Nebraska
Thomas Sheehan - Swarthmore University (DIII)
Brendan Werner - Ursinus Colllege (DIII)
95/96 Girls - Class of 2014
Brooke Beatty – Montclair University (DIII)
Kayla Bertolino – Wagner College (DI)
Sarah Buchanan – Misericorda University (DIII)
McKenzie Chiola – Millersville University (DII)
Paige Chladek – Wagner University (DI)
Zoe Conover – Winthrop University (DI)
Carin Essex - Wilmington (DII)
Alex Glickman – Montclair University (DIII)
Devon Goetze - California University of Pennsylvania (DII)
Mikaela Golini - Stevenson University (DIII)
Hayley Grimm – Rowan (DIII) 
Danielle Kitzinger – Rowan University (DIII)
Maryann Nowlan – Kutztown University (DII)
Kelsey Vick - Goldy Beacon (DII)
Kathryn Rockhill – Bloomsburg University (DII) 
Gianna Sachetti – Kean University (DIII)
Nicole Swindell - James Madison University (DI)
Taylor Tighe - Westchester University (DII)
Ashton Wagner - Temple University (DI)
Jessica Welsh - UNC Wilmington (DII)
94/95 Boys - Class of 2013
Nick Auleta - Richard Stockton College (D3)
Chris Ferrari - Mercyhurst College (D2)
Timmy Jackson - Chestnut Hill College (D2)
Jared Madrid - Rutgers-Camden University (D3)
Trevor Tierno - Rutgers-Camden University (D3)
Jacob Love - Rutgers-Camden University (D3)
Matt Ryback - M.I.T. (D1)
Eric Jordan - St Joes University (D1)
Daniel Bermudez - Goldy Beacon (D2)
Micky Smyth - Elizabethtown College (D3)
Matt Brown - Quinipaic University
Jarred Madrid - Rutgers Camden University (D3)
Alex Ganci - West Virginia University
Vince Guzzo - Rowan University (DIII)
Ethan Messinger - New York University
Brendan Parker - Gloucester County Community College (NJCAA)
Shane Patterson - Rowan University (DIII)
94/95 Girls - Class of 2013
Taylor Nichols - Stockton College - DIII
Alexandra Edelman - Susquehanna University - DIII
Zhane Joseph - University of Bridgeport - DII
Kaitlyn Buoni - Davis & Elkins College - DII
Allegra Ondrejka  -  Long Island University  -  DI
Shannon Reardigan  -  Philadelphia University - DII
Tori Shinkowitz - Long Island University - DI
Megan Sullivan - Temple University - DI
Sara Armor - University of Mary Washington - DIII
Alexa Rubino - Stockton College - DIII
Madison Hogan - Old Dominian - DI 
Ciara Conley - James Madison - DI
Jamie Simone - NJIT - DI
Paishants DePalma - Rider University DI
Tracey Cadogan - George Mason - DI
Danielle Kitzinger - Rowan University 2 DIII
93/94 Boys - Class of 2012
Luke Dale - Virginia Tech
Nema Buruschkin - Rutgers-Camden University (D3)
Tyler Arsenault - Usinus College (D3)
Joe Devlin - Catholic University
Jared Evans - Ohio State
Zev Fayer - Rutgers-Camden University (D3)
Michael Grossman - USCB
Colin Sibillia - Misericordia University (D3)
Tim Sost - Richard Stockton (D3)
Max Spencer - Weidner University (D3)
Chase TenBrook - Franklin & Marshall (D3)
Rob Vogel - Duke University
Bobby Briggs  - LaSalle University (D1)
Ryan Schroy - Philadelhpia University (D2)
Richard Ongaro - VCU (D1)
Greg Biggiani - Lafayette College (D1)
Grgo Sevo - Montclair State University (D3)
93/94 Girls - Class of 2012
Emily Auwarter - Catawba University (D2)
Gabby Bannister - Rowan University (D3)
Rebecca Barb - Nova Southeastern University (D2)
Alexa Bergy - Philadlephia Univeristy (D2)
Sara Conover - Penn State - Berkley (D3)
Kaitlin Cooper - Universtiy of Indiana, PA (D2)
Melanie Gliatto - Catawba University (D2)
Elena Grady - William Paterson University (D3)
Kelly Kane - East Stroudsburg University (D2)
Morgan McDivitt - Richard Stockton College (D3)
Kristen Niedrach - Cornell University (D1)
Kelly Schuitema - Floriday State University
Brianne Scott - Post University (D2)
Danielle Spinuza - Chestnut Hill University (D2)
Danielle Stanley - Universtiy of Indiana, PA (D2)
Sarah Strang - Keane University (D3)
Ciarra Stroud - Richard Stockton College (D3)
Katie Vecchio - Gerogian Court University (D2)
92/93 Boys - Class of 2011
Joey Adams - Muhlenberg College (D3)
Joey Auleta - Rutgers Camden University (D3)
Matt Bryan - Merchant Marines Academy (D3)
Eric Curty - Rutgers Camden University (D3)
DaQuan DeSesso - Philadelphia University (D2)
Josh Edgar - Saint Josephs University (D1)
Jonathan Fredericks - Philadelphia University (D2)
Kyle Gleissner - Widener University (D3)
Christopher Grimes - NJIT (D3)
Tyler Heyser - University of Scranton (D3)
Evan Kerstetters - St Josephs University (D1)
Frederick Kissinger - Chestnut Hill College (D2)
Seth Levy - Pittsburg-Bradford College (D3)
John Mauger - Widener University (D3)
JT Maurer - Villanova Univeristy (D1)
Tommy Nowlan - Dickinson College (D3)
Ryan Reardigan - Drexel University (D1)
Dominic Rodriguez - Philadelphia University (D2)
James Ruff - Philadelphia University (D2)
Luke Sande - Clemson University
Jason Schwab - Cornell University
David Schlatter - University of New Hampshire (D1)
Nick Tierce - Stevenson College (D3)
Brandon Trojak - Montclair State University (D3)
Vincent Verchio - Rowan University (D3)
Derek Welsh - Misericordia University (D3)
Robby Wiacek - Misericordia University (D3)
92/93 Girls - Class of 2011
Desiree Allard - York College (D3)
Katie Atmore - Burlington County Community College (JCC)
Jillian Baltz - Gettysburg College (D3)
Rachel Copare - Richard Stockton College (D3)
Jessica Figueroa - University of Delaware (D1)
Taryn Hatcher - Rutgers University 
Taylor Hennessy - Stevenson Univeristy (D3)
Jacqueline Holtzmam - Sailsbury University (D3)
Stephanie Kirchner - Richard Stockton College (D3)
Carly Kliment - Marywood University (D3)
Kelsea Kneisel - University of Delaware (D1)
Gabby Kuhar - Stevenson University (D3)
Sara Lands - Salisbury University (D3)
Shelby Lyon - University of West Virginia (D1)
Mellissa Normant - University of Mississippi 
Mackenzie Pezzi - Elizabethtown College (D3)
Kierstan Smith - University of Delaware (D1)
Janinie Wong - Mercyhurst College (D2)
91/92 Boys - Class of 2010
Giovanni Tacconelli - Iona University (D1)
M.J. Nestor - Iona University (D1)
Luca May - Dickinson College (D3)
McKenzey Scott - St. Leo University (D2)
Colin McFadden - University of Scranton (D3)
Terrell White - University of Chicago (D1)
Brendan Layden - Millersville University (D3)
Tyler Rau - Millersville University (D3)
Max Limone - Rutgers University
Milton Tucker - Camden County College (JC)
Tommy Meehan - Burlington County College (JC)
Shane Lavin - Millersville University (D3)
Alec Golini - Lafayette College (D1)
Alec Schuler - Millersville University (D3)
Rocco Gambino - Rutgers University - Camden (D3)
Jerry Guzzo - Rutgers University - Camden (D3)
Shane Lavin - Millersville University (D3)
91/92 Girls - Class of 2010
Katie O’Keefe - Drew University (D3)
Lisa Clarke -Elizabeth Nazarene College (D3)
Rebecca Stinger - Caldwell College (D2)
Sara Volk-Perez - Arcadia University (D3)
Morgan Gabriel - Shepard University (D3)
Samantha O’Donovan - Richard Stockton College (D3)
Sierra Galati - Montclair State University (D3)
Ally Glasser - Richard Stockton College (D3)
Rachel Reustle - Rutgers University
Jacqueline Dunn - Virginia Weslyn University (D3)
Jennie Karp - Muhlenburg University (D3)
Kristen Mortelliti - Felician College (D3)
Dana Kelly -
Alex Hogan - Eckard College (D3)
Eileen Tarnowski - West Chester University (D3)
Morgan Torres - Rowan University (D3)   
90/91 Boys - Class of 2009
Kevin Davis - Monmouth University (D1)
Rob Nowlan - Lehigh University (D1)
Giancarlo Granese - La Salle University (D1)
Kevin Curran - Loyola College  (MD) (D1)
Glenroy Chapman - La Salle University (D1)
Austin Johnson - La Salle University (D1)
Alex Weidman - Monmouth University (D1)
Kameron Teel - Immaculate College (D3)
Nick Tierno - Dickinson College (D3)
Michael Bryan - St. Josephs University (D1)
Joseph D’Ascenzo - Holy Cross University (D1)
Caleb Garza - Connecticut College (D3)
Cory Hennessey - Wesley College (D3)
Matthew Schofiet - Cornell University (D1) 
Clayton Harper - Rowan University (D3)
90/91 Girls - Class of 2009
Katie Harris - High Point University (D1)
Kaitlyn Stackhouse - High Point University (D1)
Maria Grady - TCNJ (D3)
Kira Klimente - Allaghaney College (D3)
Farrell Pomponio - Georgian Court University (D2)
Lindsay Garbowski - Richard Stockten College (D3)
Dayna Rowe - Allaghaney College (D1)
Kaitlyn McFaddenn - Loyola Maryland University (D1)
Jessica Faford - University of Delaware (D1)
Jessica Talarico - CW Post Long Island (D2)
Sara Doyle - Wesley College (D3)
Ty Abillia - University of DC (D1)
Rachael Carlson - Richard Stockton College (D3)
Laura Kurash - Wesleyan College (D3)
Nikki Kuhar - Marist College (D1)
Laura Sharp - Neuman College (D3)
Devin Brewin - East Stroudsburg (D2)
Laura Kurash - Weslyn University (D3)
Alyssa Kelly - University of Vermont (D1)
89/90 Boys - Class of 2008
Arek Aragil - Kean University (D3)     
John Cicalese - TCNJ (D3)     
Michael Cohen - Ursinus College (D3)     
Jonathan Cooke - Marist College (D1)     
Michael Dunn - US Merchant Marine Academy (D3)     
Nico Galati - St. Joseph’s University (D1)     
Gregory Germscheid - DeSales University (D3)     
Matthew Germscheid - DeSales University (D3)    
Brendan Lowe - Stevens Institute of Technology (D3)    
Jake McPaul - St Josephs University (D1)     
Dan Pinto - Misericordia College (D3)
Salvatore Pistone - Richard Stockton College (D3)     
Brandon Sibillia - Carnegie Mellon University (D3)     
Brian Timpano - Salisbury University (D3)
89/90 Girls - Class of 2008
Booke-Ann Chmura - Rutgers-Camden University (D3)     
Kelly Crawford - Wesley College (D3)     
Kira Climenti - Allegheny College (D1)     
Megan Devlin - St. Joseph’s University (D1)     
Mellissa Eiding - Coast Guard Academy  (D1)
Caitlin Fox - University of Tampa (D1)     
Jessica Faford - Marist College (D1)     
Lindsay Garbowski - LaSalle University (D1)     
Samantha Glasser - Stockton College (D3)     
Maira Grady - TCNJ (D3)     
Dana Jarrow - Rutgers-Camden (D3)     
Colleen McGroarty - Westchester University (D1)     
Allison Miller - Virginia Tech University (D1)     
Allison Nickles - Seaton Hall University (D1)     
Caitlin Simmons - Lebanon Valley College  (D3)     
Katie-Jean Vandzura - Houghton College  (D3)
88/89 Boys - Class of 2007
Sean Cunningham - Messiah College (D3)     
Michael Regan - Richard Stockton (D3)     
Jim Clementi - Ramapo College (D3)     
Hollis Irvine - US Merchant Marine Academy (D3)     
Andrew Ocbo - Rowan University  (D3)    
Jake Dunn - Rowan University (D3)     
Nick Talarico - Wesley College (D3)     
Brian Simek - Richard Stockton (D3)     
Joe Clementi - Arcadia University (D3)     
Garrison Caraffa - Drexel University (D1)     
Drew Von Bargen - Monmouth University (D1)     
Chris Lewandowski - Arcadia University  (D3)    
88/89 Girls - Class of 2007
Mellissa Sanger - LaSalle University (D1)  
Brielle Bogan - Wesley College (D3)    
Jenna Arnold - Westchester University (D2)     
Michelle McKinley - Drexel University (D1)     
Danielle Bove - Rutgers-Camden Univeristy (D3)     
Christine Frazer - Lebanon Valley (D3)     
Katie Hazzard - Montclair State (D3)     
Christine Lang - Drexel University (D1)    
Randy Vizoco - Kean University (D3)     
Jennifer Arnold - Westchester University (D2)    
87/88 Boys - Class of 2006
Evan Jaep - Hofstra University (D1)     
Jason Dugan - Rowan University (D3)    
Kyle Evans - Lehigh University (D1)     
Matt Edgar - Dickinson University (D3)     
Tony Pinto - Dickinson University (D3)    
Joel Sanger - CW Post Long Island University (D2)     
Rich Stone - George Mason University (D1)     
Carmen Schiavo - University of New Haven (D1)    
Danny Arnold - Rowan University (D3)     
Jason Depre - Randolph Macon College (D3)    
Geoff Dreher - Franklin & Marshall (D3)    
Ryan Scully - Columbia University (D1)     
Todd Sheridan - Stevens Institute of Technology (D3)   
Billy Swetra - James Madison University (D1)     
Jason Castaldo - Ramapo College (D3)    
Jarek Harris - Lincoln Univeristy (D3)   
87/88 Girls - Class of 2006 
Angela Picking - Slippery Rock University (D2)     
Casey Harper - Gettysburg College (D3)     
Mellissa Scully - Richard Stockton University (D3)     
Jill Limone - College of Charleston (D1)     
Dana Walters - Rutgers-Camden University (D3)     
Courtney Dougherty - Richard Stockton College (D3)
86/87 Boys - Class of 2005
Jacob Denney - Kean University (D1)     
Bill Pinto - Hofstra University (D1)    
Kevin McClintock - Montclair State University (D3)    
Kyle Levers -McDaniel University (D3)     
Dave Arnold - Merchant Marine Academy (D3)    
Sam Fenwick - Carnegie Mellon University (D3)    
John Knopp - Hofstra University (D1)    
Brent Sanmartino - La Salle University (D1)    
Andrew Simmons - Rutgers-Camden (D3)     
Nick Ruskoski - The College of New Jersey (D3)    
Jelani Joslyn - University of New Haven (D1)     
Tom Johnson - St Josephs University (D1)     
Max Papperman - Hobart College (D3)    
Rich Baker - Monmouth University (D1)  
85/86 Boys - Class of 2005
Kyle Crego - Kean University (D1)     
Troy Sattin - University of Delaware (D1)     
Mike Itri  - Richard Stockton College (D3)     
Devon McGrann - Lafayette College (D1)     
Daniel Wu - Eastern College (D3)   
Zach Lees - Johnston St. (D3)     
Brian Melchionni - Univeristy of Virginia (D1)     
Keith Novack - Kean Univeristy (D3)     
Nick Rotelli - Wilmington College (D3)     
Justin Santora - Wesley College (D3)
84/85 Boys - Class of 2004
Brian Lloyd - Rowan University (D3)     
Rob Gambino - Rutgers-Camden University (D3)  
Joe Grayauskie - St Josephs University (D1)     
Kyle Peters - University of Delaware (D1)    
Ian Sylvester - University of Delaware (D1)    
Matt Abate - Arcadia University (D3)     
Ryan Heins - Temple University (D1)     
Cole Lacey - Wesley College (D3)     
John DiMarco - Drew University (D3) 
John Jordan - Monmouth University (D1)
83/84 Boys - Class of 2003